Wynajem sal i dziedzińca

Zamek Gostyniński oferuje Państwu wynajem:

- Dziedzińca Zamkowego
- Sal Zamkowych

Poniżej przedstawiamy, krótką charakterystykę sal.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 24 235 45 00 lub 506 874 036 w celu przedstawienia naszej oferty.


Dziedziniec Zamkowy

Dziedziniec w kształcie kwadratu o wymiarach ok. 16 x 22 m, otoczony z czterech stron zabudowaniami Zamku, posiada trzy wejścia na dziedziniec, w tym jedną bramę wjazdową dla pojazdów osobowych. Na terenie dziedzińca w okresie letnim, wolnym od organizowanych wydarzeń, znajduje się letni ogródek kawiarenki Zamkowej na ok. 56 miejsc. Taras widokowy ma stałych 12 miejsc siedzących. Powierzchnia dziedzińca to ok. 355 m2 (+ taras letni ok. 135 m2). Istnieje możliwość udostępnienia toalety (w tym toalety dla osób niepełnosprawnych).

Ilość miejsc: ławki drewniane ogrodowe - 60 miejsc siedzących, krzesła drewniane – 16, możliwość ustawienia ok. 192 krzeseł dodatkowych. Maksymalna pojemność dziedzińca to 270 osób. Nasz obiekt posiada parking dla rowerów oraz samochodów osobowych. Istnieje możliwość udostępnienia sal zamkowych na garderoby dla artystów.

Dziedziniec Zamkowy jest przygotowany do zorganizowania grillowania Zamkowego, ogniska z możliwością pieczenia kiełbasek lub Biesiad integracyjnych. Na Dziedzińcu Zamkowym z sukcesem odbywają się koncerty, spotkania, uroczystości okolicznościowe, zjazdy absolwentów, fire-shows etc. W zależności od charakteru imprezy istnieje możliwość przygotowania cateringu.

Koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie.


Sala Kolumnowa

Sala znajduję się na parterze Zamku. Elegancka i przestronna sala jest wykorzystywana do uroczystości oraz konferencji i różnego rodzaju spotkań. Sala Kolumnowa o powierzchni 201 m2, to duża sala restauracyjna, balowa. Sala została przygotowana z myślą o przyjęciach i konferencjach. Restauracja oświetlana jest światłem dziennym i sztucznym. Sala na 96 miejsc siedzących w ustawieniu konferencyjnym z możliwością zwiększenia maksymalnie do 120 osób w ustawieniu kinowym. Sala Kolumnowa posiada garderobę i łazienki do dyspozycji gości. Wejście do Sali prowadzi przez wielkie drewniane drzwi ze średniowiecznym kluczem jak z bajki. Nad Salą Kolumnową znajduje się Kawiarnia na Antresoli, która może spełniać rolę baru lub bufetu np. ze słodkościami.

 • Wynajem godzinowy: pierwsza godzina 1650 zł netto + 250 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę;
 • Wynajem całodniowy (do godziny 22:00) – 3250 zł netto + 150 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę

Cena zawiera koszt uzyczenia sprzetu nagłośnieniowego bez obsługi technicznej.

Sala Konferencyjna

Sala o powierzchni 40 m2 znajduję się na parterze Zamku i jest przygotowana do obsługi szkoleń, konferencji, warsztatów dla 48 osób – w ustawieniu kinowym krzeseł i dla 34 osób – w ustawieniu konferencyjnym. Sala Konferencyjna oświetlana jest w dużej mierze światłem dziennym.

 • Wynajem godzinowy: pierwsza godzina 325 zł netto + 50zł netto za każdą rozpoczętą godzinę;
 • Wynajem całodniowy (do godziny 20:00) – 700zł netto
 • Wynajem całodniowy (do godziny 24:00) – 1000zł netto
 • Godzinowy koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie.


Antresola

Nad Salą Kolumnową znajduję się Sala - Antresola w kształcie kwadratu o wymiarach ok. 10 x 25 m. Wchodząc schodami do góry – zapraszamy do kiedyś organnej sali, obecnie z lustrami w zlocie i wielkimi zamkowymi oknami! Na Antresoli jest Kawiarnia-Barek, gdzie państwo mogą mieć unikalną możliwość obserwowania sztuki działa barmańskiego, występów zawodowych kelnerów-barmanów. Właśnie z Antresoli istnieje cudowna możliwość oglądania tego, co dzieje się na największej Sali w Zamku - w Sali Kolumnowej: czy to odbywa się projekcja filmowa, czy to są szkolenia, koncerty, spektakle teatralne, występy zespołów tanecznych etc. Z Antresoli jest wyjście do pokoju dla dzieci, gdzie nasi opiekunowie chętnie zaopiekują się Państwa dziecimi tym samym dadzą Państwu możliwość spokoju i czasu dla siebie. Bardzo ciekawie prezentuje się ustawienie stołów i krzeseł na Antresoli, ponieważ forma Sali jest wyjątkowa – bez przestrzeni w środku towarzystwo usiada się prostokątem po całej przestrzeni Antresoli, co daje poczucie przestrzeni i VIP-luksusu.

Koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie.


Sala Basztowa

Sala Basztowa ma do dyspozycji Państwa wyjście na przestronny taras hoteliku zamkowego ze wspaniałym widokiem na Jezioro Zamkowe oraz panoramę Gostynina. Sama Sala ma powierzchnię 39 m2, jest położona w części hoteliku zamkowego, tuż nad holem recepcyjnym. Oświetlana światłem dziennym i sztucznym, Sala Basztowa przygotowana jest dla 48 osób w kinowym ustawieniu krzeseł i dla 34 osób w ustawieniu konferencyjnym.

Koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie.


Wyposażenie sal konferencyjnych:
Flipchart sucho-ścieralny, magnetyczny, papier, flamastry, magnesy.
Nagłośnienie (2 mikrofony bezprzewodowe, głośniki).
Bezprzewodowe łącze internetowe.
Laptop + Projektor + Ekran.

Zamek Gostyniński oferuje dodatkowo m.in: (w zależności od potrzeb)
1. Przygotowanie dokumentacji fotograficznej organizowanych imprez przez profesjonalnych fotografów.
2. Obsługa public relations.
3. Konferansjerka obsługa.
4. Catering.

Oferujemy wynajem profesjonalnego nagłośnienia oraz obsługi technicznej wraz z akustykiem.

Dysponujemy następującym sprzętem nagłośnieniowym:

 1. Mikser cyfrowy BEHRINGER X32 compact,
 2. Stagebox cyfrowy BEHRINGER,
 3. Elektrovoice zestaw EKX 12P + 2xEKX 18SP,
 4. Elektrovoice ZLX 12P - 3 szt,
 5. BEHRINGER Dibox ultra DI 20 - 3 szt,
 6. Shure BLX288/SM58 - mikrofon bezprzewodowy 2 szt.
 7. Mikrofon instrumentalny/perkusyjny Sennheiser e-600: E602 kardioidalny mikrofon basowy,
 8. Mikrofon instrumentalny/perkusyjny Sennheiser e-600: E604 kardioidalny mikrofon perkusyjny/instr. dęte - 4 szt.
 9. Mikrofon instrumentalny/perkusyjny Sennheiser e-600: E614 superkardioidalny mikrofon pojemnościowy - 2 szt.

Oświetlenie:
5 szt. list świetlnych,
1 szt. punktowego oświetlenia scenicznego.

Koszt wynajmu sprzętu wynosi 800 zł netto.

Koszt obsługi technicznej i akustyka 1000 zł netto

UWAGA:
Z uwagi na rozległy harmonogram imprez zamkowych oraz częsty wynajem zewnętrznych dziedzińców, sal i pomieszczeń prosimy o wcześniejszą rezerwację.